O firmie

Tom2 jest stabilnym i sprawdzonym producentem zbrojeń budowlanych oraz dostawcą wyrobów hutniczych. Dodatkową działalnością firmy jest produkcja figur przestrzennych typu: słupy, belki, pale. W naszej siedzibie w Szczecinie posiadamy nowoczesny park maszynowy zapewniający produkcję wysokiej jakości elementów o dowolnych kształtach. Miesięczne moce produkcyjne zbrojarni wynoszą ponad 4000 ton przerobu. W naszych magazynach mamy w ciągłej sprzedaży ok. 12 tys. ton stali. Osiągamy ilości sprzedaży przekraczające 100 tys. ton stali rocznie. Zajmujemy się również sprzedażą wyrobów hutniczych.

Proces produkcyjny realizowany jest z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania. co zapewnia sprawną obsługę logistyczną. Dodatkowym atutem jest wyspecjalizowana kadra inżynieryjno-techniczna, która gwarantuje kompleksową i rzetelną obsługę.

Stabilna sytuacja finansowa, duży potencjał wykonawczy oraz doświadczenie kadry pozwalają nam ubiegać się o realizację największych kontraktów. Nasi klienci pochodzą z terenu całego kraju. Jest wśród nich wiele liczących się na rynku firm handlowych i produkcyjnych.

Nasza oferta skierowana jest do firm z branży: budownictwo, produkcja oraz hurtownie, działających na terenie całego kraju i Europy.

Tom2 należy do grona dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw polskiego sektora stalowego.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij