O nas
Polski producent wyrobów stalowych

tom2 jest liderem rynku w północno-zachodniej Polsce, specjalizującym się w produkcji zbrojeń budowlanych oraz sprzedaży prętów zbrojeniowych, kręgów i siatek zgrzewanych. Odbiorcami zbrojeń są firmy z sektora budowlanego z rynku polskiego ale także niemieckiego i ze Skandynawii.

Najlepszy dostawca stali
dla Twoich projektów

tom2 jest stabilnym i sprawdzonym producentem zbrojeń budowlanych oraz dostawcą wyrobów hutniczych. W naszej siedzibie w Szczecinie posiadamy nowoczesny park maszynowy zapewniający produkcję wysokiej jakości elementów o dowolnych kształtach.

Miesięczne możliwości produkcyjne zbrojarni wynoszą 6000 ton przerobu. W naszych magazynach mamy,
w okresach zwiększonej sprzedaży, ok. 12 tys. ton stali. Osiągamy ilości sprzedaży przekraczające
105 tys. ton stali rocznie.

Produkcja stali
pod pełną kontrolą!

Proces produkcyjny realizowany jest z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn oraz oprogramowania co zapewnia sprawną realizację składanych zleceń. Dodatkowym atutem jest doświadczona kadra inżynieryjno-techniczna,
która gwarantuje kompleksową i rzetelną obsługę.

Stabilna sytuacja finansowa, duży potencjał wykonawczy oraz doświadczenie kadry pozwalają nam ubiegać się o realizację największych kontraktów.
Zaufały nam firmy z terenu całego kraju. Jest wśród nich wiele liczących się na rynku firm budowlanych, handlowych i produkcyjnych.

tom2 należy do grona dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw polskiego sektora stalowego.

Zbrojenia budowlane
Zbrojenia budowlane
Siatki zgrzewane
Siatki zgrzewane
Pręty stalowe i walcówka
Pręty stalowe i walcówka